30 września 2012

ciemno ; action,icons

 
 15.55 ▲▼ pezet-ciemno .
(c) Effey
 
Zaczął się dym.Dym w szkole.Koniec okresu ochronnego - czas brać się za naukę.Właśnie zaczynam pisać referat z PO,jak mi się nie chceeeeeeeeee :<
Właśnie wróciłam z MELANŻU.Kocham swoją klasę, kocham te dziewczyny, tak niesamowicie potrafią mi poprawić humor! Rozpisałabym sie, ale za bardzo boli mnie głowa.Cholera.
Podsumowując ; u mnie okej, nawet bardzo okej. Tylko,że napisałaś i zdałam sobie sprawę, że TY ISTNIEJESZ.Tak bardzo chciałam, żebym mogła zapomnieć,ale ty,cholera, robisz wszystko, by tak nie było.
 
akcja//action
 
 
***
 
 
 

4 komentarze:

 1. melanż, melanż. pragnę tego! już tak dawno nie byłam na porządnej imprezie. :> my nie możemy się zgrać na jakąś klasową imprezę, cały czas coś komuś nie pasuje, ech.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też na początku smiley przeszkadzał, podczas mycia zębów nawet dwa razy niechcący go sobie odkręciłam szczoteczką.XD ale potem się przyzwyczaiłam, a po ściągnięciu strasznie mi go brakowało! właśnie dziwie się bardzo, ale po kilku miesiącach dalej mi nie zarosła dziurka. choć i tak go już wyciągnęłam, huh.:D
  Byłaś na Luxtorpedzie?! Jak wrażenia? Ja się ciągle waham! Tak samo jak się waham nad Kultem, grr!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby dopiero październik a patrząc na ilość nauki czuję się jakbym była zdecydowanie dalej.. ehh, ciężkie życie uczennicy .. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Za pierwszym razem zarosło mi po kilku godzinach od wyciągnięcia, ale teraz nie mam pojęcia czemu bez problemu mogę kolczyka po tak długiej przerwie wkładać. A jakim cudem go wtedy odkręciłam to nie mam pojęcia, pijana byłam no. :< XD
  Zastanawiam się, bo w sumie nie słucham dużo Kultu. Dużo piosenek znam - te najbardziej popularne i je lubię, ale tak przed pójściem pasowałoby ogarnąć trochę bardziej ich twórczość.:D Poza tym nie wiem czy będę miała z kim iść.

  OdpowiedzUsuń