21 listopada 2013

sappy ; icons,textures

~ nirvana - sappy ~ mood ; depressed ~

 
(c) effey // grungeyouth

Witajta młodzieży, bądz dorośli.
Wyszłam w tym tygoniu ze szpitala, okazało się, że mam  zespół jelita drażliwego i prawdopodobnie celiakię.Zaraz potem okazało się, że wszyscy moi znajomi odwrócili się ode mnie, bo koleżanka nagadała im strasznych głupot w chwilii, kiedy to byłam w szpitalu.
Czyli u mnie nieciekawie.Można powiedzieć wręcz, że zle.
Ale to minie, prawda? PRAWDA?
A graficznie - teksturki,sygnaturki i ikony.
Do następnego!

~Sygnatury~

 


 
 
 
 ~Tekstury~
 

Przed pobraniem czegokolwiek pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminem!

5 komentarzy:

 1. Na prawdę bardzo ci współczuję choroby :(
  A jeśli chodzi o znajomych to się nimi nie przejmuj. Prawdziwi przyjaciele się znajdą.
  Trzymaj się :*
  A co do grafiki, to śliczne sygnaturki i jestem pełna podziwu, że jeszcze tutaj na blogu sobie świetnie radzisz i masz na to czas i chęci, podczas gdy chorujesz.
  Będzie dobrze <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie współczuje tych chorób. Poczytałam troszkę o nich i z tego co widać to jest naprawdę nieciekawie. Musisz dużo cierpieć. A do tego jeszcze ta sytuacja w szkole. Musi Ci by naprawdę ciężko, że wszyscy się od Ciebie odwrócili. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy, choć w jednej ze sfer Twojego życia. Jeżeli znajomi nie będą chcieli Cię wysłuchać, to ich strata. Bardzo ładne sygnatury i tekstury.
  Pozdrawiam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Współczuję bardzo :C
  Nie przyjmuj się tymi głupimi ludźmi
  A co do grafiki to są przepiękne mam takie skryte marzenie że może byś kiedyś na mojego bloga zrobiła tło ale cóż to tylko marzenie :)
  Pozdrawiam :) Sarka

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo Ci współczuje choroby. Znajomymi się nie przejmuj, widocznie nie byli Ciebie warci, skoro się odwrócili w takiej chwili i to przez głupie plotki. Prawdziwi przyjaciele nigdy nie odchodzą. Śliczne sygnatury! Pobieram tekstury :) Pozdrawiam, zdrowiej szybko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Katalog grafików organizuje nowy konkurs pt."Zimowa abstrakcja". Zainteresowani graficy tworzą nagłówek będący abstrakcją (koniecznie zimową!). Jeżeli jesteś ciekawa(y) szczegółów akcji, zapraszam TUTAJ, gdzie wypisane są wszystkie zasady konkursu oraz termin oddawania prac.

  Otrzymałaś(eś) tę wiadomość, ponieważ twój blog przynależy do naszego spisu.

  Pozdrawiam,
  główna administrator katalogu grafików

  OdpowiedzUsuń